Pierwsze „Bitwy” w 9. edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Oprócz uczestników widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu. Pierwsze w tej edycji „Bitwy” otworzy duet Toma Odella i Alice Merton, piosenkarki znanej z wielkiego hitu „No Roots”. Artyści wystąpią w utworze „Half As Good As You”, nowym singlu zapowiadającym trzeci solowy album „Jubilee Road” Odella. Efekt tej niecodziennej współpracy widzowie będą mogli obejrzeć już dziś wieczorem. Gdzie i o której?

The Voice of Poland 9 - Bitwy

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” Trenerzy wystawią swoje największe talenty, a uczestnicy schowają sentymenty do kieszeni. Na tym etapie Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski aż trzykrotnie będą mieli szansę ukraść zawodnika z konkurencyjnej drużyny, który usiądzie na tzw. „gorącym krześle”. Niestety, do odcinka „Nokaut” będą mogli zabrać tylko jednego z nich. Który z uczestników przekona Trenerów, że to właśnie jemu należy się miejsce w finale?

Runda pierwsza to mocne uderzenie w drużynie Grzegorza Hyżego. Wieczór rozpoczną Natalia Capelik-Muianga i Wojtek Stefanowski wykonując utwór „I Know What You Did Last Summer”. Choć są swoimi przeciwieństwami, to mimo trudnych początków zgotują widzom prawdziwą, emocjonalną burzę.

Pierwsza „Bitwa” w drużynie Patrycji Markowskiej będzie wyjątkowa. Na scenie pojawi się dwójka młodych uczestników – Milena Mocek i Dawid Dubajka, którzy zabiorą widzów w romantyczną, muzyczną podróż. Uczestnicy wykonają piosenkę „Skinny Love” z repertuaru Birdy i udowodnią, że mniej znaczy więcej.

Na scenie wystąpią także dwie temperamentne kobiety z drużyny Piotra Cugowskiego – Daria Adamczewska i Diana Ciecierska. Obie urodziły się, by śpiewać, a muzyka jest dla nich największą miłością. Daria i Diana to prawdziwe mistrzynie dobrego pierwszego wrażenia, które obróciły fotele Piotra już po kilku sekundach i zachwyciły bardzo ciekawym i mocnym wokalem. Podczas „Bitew” zaśpiewają „Black Velvet” i pokażą, że to kobiety rządzą w tym programie.

Ci, którzy nie mogą doczekać się wokalu Mariusza Szabana w sobotnim odcinku zobaczą go w konfrontacji z Sebastianem Wojtczakiem. Uczestnicy wystąpią w utworze „End Of The Road” z repertuaru Boyz II Men. Czy z takiego połączenia wyjdzie mieszanka wybuchowa? Odpowiedź jest oczywista, bo ten duet otrzyma owacje na stojąco od wszystkich Trenerów, a Tomek Kammel zażąda bisu! To będzie „Bitwa” największego pewniaka z największym zaskoczeniem z zespołu Piotra. Kto wygra ten pojedynek?

The Voice of Poland 9 - gdzie i kiedy oglądać?

Co jeszcze wydarzy się w programie? Tego dowiemy się już dziś wieczorem, w sobotę 13 października 2018 o godz. 20.05 na antenie TVP 2.

Dwie z dzisiejszych "Bitew" obejrzycie poniżej. Kto Waszym zdaniem powinien wygrać każdą z nich?