The Voice of Poland 9 - za nami jeden z najbardziej emocjonujących etapów w „The Voice of Poland 9”, czyli półfinał.  W drugim odcinku „LIVE” na scenie oprócz uczestników pojawili się również goście specjalni. Największą gwiazdą odcinka był kanadyjski wokalista Matt Dusk tworzący muzykę jazzowo-swingującą. To właśnie ten artysta uważany jest za następcę Franka Sinatry. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2001 roku, ale popularność zyskał dopiero w 2004 roku po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Decca Records. Owocem tej współpracy były koncerty w Golden Nugget Cassino w Las Vegas, gdzie Matt Dusk występował jako artysta estradowy podczas kręcenia reality show dla telewizji FOX. Gościem drugiego odcinka „LIVE” były również zespół Tulia oraz Zuza Jabłońska – finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” i jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek młodego pokolenia. Ta artystka mimo młodego wieku wie czego chce i szturmem idzie po swoje. Na swoim koncie ma m.in. debiutancki singiel „Sami”, który doczekał się już kilka milionów odsłon na YouTubie oraz współpracę z jednym z najpopularniejszych beatboxerów świata „Dharnim”, z którym zaśpiewała popularny utwór „Friends”.

The Voice of Poland 9 – kto odpadł w półfinale? WYNIKI

W pierwszym odcinku "The Voice of Poland 9" odpadły po 2 osoby z każdej dyżurny. Tym samym w każdej z drużyn zostało po dwoje uczestników:

  • "The Voice of Poland" – drużyna Grzegorza Hyżego:

Aleksandra Tocka i Anna Deko

  • "The Voice of Poland" – drużyna Piotra Cugowskiego:

Diana Ciecierska i Maksymilian Kwapień

  • "The Voice of Poland" – drużyna Patrycji Markowskiej:

Marcin Sójka i Małgorzata Pauka

  • "The Voice of Poland" – drużyna Michała Szpaka:

Izabela Szafrańska i Natalia Zastępa

Z programem w półfinale pożegnali się Aleksandra Tocka, Diana Ciecierska, Małgorzata Pauka oraz Izabela Szafrańska. A to oznacza tylko jedno: do wielkiego finału "The Voice of Poland 9" przeszli Anna Deko, Maksymilian Kwapień, Marcin Sójka i Natalia Zastępa. Gratulujemy!

The Voice of Poland 9 – gdzie i kiedy oglądać?

Drugi odcinek „LIVE” 9. edycji The Voice of Poland już w sobotę 24 listopada o 20:05 w telewizyjnej Dwójce.