The Voice of Poland 9” w telewizji już od 1 września 2018. Gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05 na scenie show ponownie zobaczymy artystów, którzy pragną spełnić swoje marzenia. Wśród uczestników znajdzie się m.in. mieszkający w Warszawie grafik komputerowy, który swoim wyglądem i sposobem śpiewania łudząco przypomina Davida Grohla. Wykonaniem „Sweet Creature” zaskoczy trenerów i skradnie serce Patrycji Markowskiej. Na scenie wystąpi również wierna fanka Piotra Cugowskiego, która, jak sama przyznaje, ma cały pokój obklejony jego plakatami. Czy jednak spełni marzenia i trafi do drużyny swojego idola? Kogo jeszcze zobaczymy?

„The Voice of Poland 9” - nowi uczestnicy

Podobne emocje wywoła Maksymilian Kwapień, który niesamowitą charyzmą i rasowym zadziorem w głosie sprawi, że scena zapłonie od wyjątkowych, wysokich rejestrów jego głosu. To będzie prawdziwa rock&roll’owa uczta! Któremu z Trenerów uda się złowić Maksymiliana do swojej drużyny i odkryć w nim piękne, liryczne brzmienia?

W programie umiejętności wokalne zaprezentuje też Ania Deko – wielbicielka żeglarstwa i absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, która postanowiła zamienić mundur na muzykę. Ta dziewczyna rozkocha w sobie męską część składu trenerskiego – to właśnie jej Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Piotr Cugowski kolejno zaśpiewają piosenkę „You Are So Beautiful”. Jakie inne niespodzianki czekają na widzów już w sobotę w odcinku „The Voice of Poland”?

Trenerzy zrobią wszystko by złowić najlepsze talenty do swojej drużyny. A walka będzie naprawdę zacięta! Patrycja Markowskapostawi na żywiołowy taniec, Piotr Cugowski na wyraziste i merytoryczne uwagi, a Grzegorz Hyży będzie próbował oczarować zdolne wokalistki swoim głosem. Dłużny nowym trenerom nie pozostanie Michał Szpak, dla którego będzie to już druga edycja show. Czym zaskocz tym razem?

„The Voice of Poland 9” - kiedy emisja

Przekonajcie się oglądając zapowiedź pierwszego w tym sezonie odcinaka  „The Voice of Poland 9”. Ten w TVP 2 już dziś, 1 września 2018 o 20:05! Gotowi na muzyczną ucztę?!