W jury "The Voice of Poland" ogromne zmiany. Telewizja Polska żegna się nie tylko z Andrzejem Piasecznym, ale także z Marią Sadowską oraz Baronem i Tomsonem z Afromental. W 9. edycji talent show łowiącego największe talenty wokalne w Polsce ze składu trenerów z poprzedniej edycji pozostał tylko Michał Szpak. Kto zasiądzie obok niego na fotelach trenerów "The Voice of Poland 9"? Wszystko jest już jasne!

The Voice of Poland 9 - trenerzy

Dziewiąty sezon "The Voice of Poland" to także wielki powrót Patrycji Markowskiej w roli trenera. Przypomnijmy, że wokalistka, córka Grzegorza Markowskiego z kultowego zespołu Perfect, zasiadała już w jury programu w drugiej edycji show w 2013 roku. Pozostałe dwa miejsca w jury przypadły gwiazdom, które sprawdzą się w roli trenera po raz pierwszy. Po paru tygodniach spekulacji i sprzecznych doniesień mediów okazuje się, że wybór padł na znanych wokalistów. Są nimi Grzegorz Hyży oraz Piotr Cugowski, założyciel rockowego zespołu Bracia i syn Piotra Cugowskiego z zespołu Budka Suflera. Zapowiada nam się więc wielka rockowa bitwa na głosy w wykonaniu nie tylko uczestników, ale także samych trenerów!

Ostatnią edycję "The Voice of Poland" w TVP2 wygrała Marta Gałuszewska, której trenerem był Michał Szpak. Premiera 9. edycji programu zapowiedziana jest na początek września 2018 roku.

Zdjęcia trenerów "The Voice of Poland 9" możecie obejrzeć już teraz w GALERII >>

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK wraca z nową piosenką "King Of The Season". Będzie hit lata?