Marcina Sójkę w ostatnią sobotę pokazał się na scenie programu „The Voice of Poland”. Choć jego muzycznym autorytetem jest Zbigniew Wodecki, to woli na nikim się nie wzorować. Ciągle szuka swojego brzmienia, trochę eksperymentuje i lawiruje między muzyką dawną a współczesną. Jest muzycznym samoukiem, którego na „Przesłuchania w Ciemno” przyprowadziła żona. I bardzo dobrze, bo swoim niesamowitym talentem obrócił wszystkie cztery fotele jurorów! W piosence Grażyny Łobaszewskiej „Czas nas uczy pogody” od pierwszej sekundy wzruszył publiczność. Nie inaczej zareagowali Trenerzy, którzy po zakończonym występie oklaskiwali Marcina na stojąco. Co dokładnie powiedzieli o jego wykonie? Przeczytacie PONIŻEJ:

- Ty nie umiesz śpiewać nieczysto. Mógłbyś nie mieć żadnego odsłuchu i zaśpiewałbyś czysto, bo masz ogromny talent. Jesteś wielkim wokalistą – skomentował Piotr Cugowski.

- Naprawdę bardzo się cieszę, że ludzie tak myślący o muzyce przychodzą do rozrywkowego programu – dodała Patrycja Markowska.

- Dla mnie jesteś absolutnym unikatem chociażby ze względu na wszystkie rzeczy, o których wspomnieli już Piotr i Patrycja, ale ja dodam, że to jest niesamowite posiadać taką barwę i taką skalę. Możesz zaśpiewać wszystko – zachwycał się Grzegorz Hyży.

- Ja nawet nie wiem, co powiedzieć. To było tak emocjonalne. Nie mam komentarza – powiedział Michał Szpak.

Ostatecznie Marcin zdecydował, że dołączy do drużyny Patrycji Markowskiej, nie zmienia faktu, że w kolejnych etapach może zostać z niej wykradziony… Czy jednak doświadczenie Patrycji i niezwykłe umiejętności Marcina zaprowadzą go na sam szczyt? Mocno trzymamy za to kciuki i już czekamy na jego kolejne występny!

Tymczasem zobaczcie, jak w sobotnim odcinku „The Voice of PolandMarcin Sójka poradził sobie z utworem Grażyny Łobaszewskiej „Czas nas uczy pogody” w WIDEO poniżejFaktycznie zachwycający?