9. edycja „The Voice of Poland” nie zwalnia tempa, a program – wbrew wcześniejszym plotkom - nadal jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji telewizyjnych. Trzeci tydzień „Przesłuchań w Ciemno” obejrzało ponad dwa miliony widzów, czyli ponad 17 proc. widowni zebranej w tym czasie przed telewizorami. Czy to znaczy, że zmiana trojga trenerów i pozostanie przy Michale Szpaku, który dołączył do programu przy okazji minionej edycji, opłaciły się producentom programu?

The Voice of Poland 9 – wyniki oglądalności

Za nami emisja pierwszych odcinków 9. edycji „The Voice of Poland” z nowym składem trenerskim. Mimo wstępnych obaw władz stacji, okazuje się, że nowa edycja muzycznego talent-show znów przyciąga przed telewizory wiernych fanów programu. W minioną sobotę największą widownię w największych grupach demograficznych zgromadził drugi odcinek programu emitowany o godz. 21:13. W grupie wszystkich widzów oglądało go prawie 2,5 mln osób! Z analizy wyników oglądalności poszczególnych edycji „The Voice of Poland” wynika, że widownia programu zawsze oscylowała wokół 2 mln widzów. Oznacza to, że muzyczne show Dwójki utrzymuje stabilną i wierną widownię na przestrzeni lat. Czy równie dobrze sytuacja będzie się prezentowała także pod koniec tej edycji show? Czy emocje i poziom umiejętności uczestników w kolejnych odcinkach będą gwarantem wyższej widowni? Jest na to duża szansa, szczególnie, że na widzów czeka mnóstwo niespodzianek i muzycznych zaskoczeń. Kiedy oglądać te kolejne?

The Voice of Poland 9 – gdzie i kiedy oglądać?

Dwa następne odcinki 9. edycji programu „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o godz. 20.05 na antenie TVP2. Będziecie oglądać?