„The Voice of Poland” Finał to ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni. W finałowym odcinku 9. edycji „The Voice of Poland” specjalne występy dały LP (Laura Pergolizzi) oraz Doda. LP w show zaśpiewała singiel „Girls Go Wild”, który promuje jej najnowszą płytę „Hearth to Mouth”. Doda zaprezentowała zaś swój najnowszy singiel „Nie wolno płakać”. Najważniejsze były jednak wstępy finalistów. Co zaśpiewali? Wielki Finał został podzielony na trzy etapy. Rywalizacja była zacięta do ostatniej minuty, ponieważ po każdej rundzie odpadał jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewał wspólny duet z Trenerem oraz cover angielskiej piosenki. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaprezentowała kultowe polskie przeboje, a na ostatniej prostej dwójka ścisłych finalistów zaśpiewa swoje debiutanckie single. O tym, kto wygrał program zadecydowali wyłącznie widzowie. Na kogo oddali najwięcej swoich głosów? Wiemy!

„The Voice of Poland” Finał – kto wygrał? WYNIKI

Do wielkiego finału "The Voice of Poland 9" przeszedł jeden 1 uczestnik z każdej drużyny. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce walczyli:

W drużynie Grzegorza Hyżego: Anna Deko

W drużynie Piotra Cugowskiego: Maksymilian Kwapień

W drużynie Patrycji Markowskiej: Marcin Sójka

W drużynie Michała Szpaka: Natalia Zastępa

Na koniec okazało się, że ZWYCIĘZCĄ 9. edycji „The Voice of Poland” został Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej! Gratulujemy!

„The Voice of Poland” Finał – nagroda

W ramach nagrody Marcin Sójka otrzymał 50 tysięcy złotych oraz możliwość podpisania kontraktu z Universal Music Polska na wydanie swojej pierwszej autorskiej płyty.

Zdjęcia z finału 9. edycji „The Voice of Poland” znajdziecie w naszej GALERI--->

Faktycznie wygrał najlepszy?