Maksymilian Kwapień – podczas „Bitew” pukał do nieba bram, a otworzyły mu się drzwi do „Nokautu”. Jego znak rozpoznawczy? Maks robi wszystko na maksa, jest rockowy i śpiewa rockowe piosenki. Podczas przesłuchań do 9 edycji programu The Voice of Poland wykonał utwór "Respect" z repertuaru Arethy Franklin. W odcinku „Nokaut” wrócił do źródeł i zaśpiewał „Cry Baby” z repertuaru Janis Joplin. – Wokal nie do podrobienia! Wschodząca gwiazda rocka, która na pewno znajdzie swoich obiorców – komentowano pod jego występem na oficjalnym fanpage programu. Maksymilian nadal jest w programie (to już Finał!) i będziemy mogli oglądać go w Finale "The Voice of Poland"! Co jeszcze powinniście wiedzieć o jedynym finaliście Piotra Cugowskiego?

The Voice of Poland - kim jest Maksymilian Kwapień?

Maksymilian Kwapień jest fanem show „The Voice of Poland” od pierwszej edycji. Zawsze marzył o tym by odważyć się i spróbować swoich sił w programie. W końcu zebrał się na odwagę i stanął przed jury. Charakterystyczny sposób śpiewania szybko przykuł uwagę sędziów. Dzięki piosence „Respect” udało mu się odwrócić wszystkie 4 fotele! Ale to nie wszystko! Jego występ poderwał z miejsca Patrycję Markowską. Artystka zaczęła spontanicznie tańczyć! Mimo to w sobotę o zwycięstwo w show powalczy wraz z Piotrem Cugowskim. Trzymacie kciuki za to duo?

ZOBACZ TEŻ: Marcin Sójka – finalista z drużyny Patrycji Markowskiej. Kim jest? [WIDEO]

Zobaczcie, którym występem w półfinale Maksymilian Kwapień zagwarantował sobie awans do finału 9. edycji „The Voice of Poland”:

Myślicie, że Maksymilian Kwapień z drużyny Piotra Cugowskiego wygra 9. edycję „The Voice of Poland”?