W sobotni wieczór w hali nagraniowej ATM w Warszawie rozegrał się ekscytujący finał 7. edycji show The Voice of Poland, którego zwycięzcą został Mateusz Grędziński z Ornety. Młody wokalista skradł serca publiczności i widzów przed telewizorami swoją interpretacją aż trzech utworów!

Opiekunem Mateusza był Piasek, który wystąpił z finalistą w jednym z duetów. Piasek pokazał się tego wieczoru w granatowym fraku, ozdobionym czarnymi aplikacjami. Nie była to jednak jedyna widowiskowa stylizacja Trenerów tego wieczoru.

ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND Mateusz Grędziński zwycięzcą 7. edycji The Voice of Poland

Natalia Kukulska wystąpiła podczas finału w białym garniturze MMC z nietypowo wykończoną marynarką oraz w chabrowym kapeluszu z bażancim piórem od Nicka Fouqueta. Na nieco mniej ekstrawagancki, choć nie mniej widowiskowy look postawiła tym razem zaś Marysia Sadowska. Trenerka postawiła wybrała dla siebie czarny top i szorty oraz cienki płaszczyk z prześwitującego materiału. Wszystko z kolekcji Doroty Williams dla polskiej marki Simple. Pięknie prezentowali się też Tomson i Baron oraz uczestnicy: Mateusz Grędziński pokazał się w dwóch świetnych, męskich stylizacjachKasia Góras zachwyciła nie tylko przepięknym wykonaniem piosenki To nie ja byłam Ewą, ale także konceptualną stylizacją zaprojektowaną przez Joannę StawińskąWeronika Curyło świetnie preznetowała się zaś w biało-czarnej, jedwabnej sukni, również od Joanny Stawińskiej z marki Twentyonefingers.

POLECAMY: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA nie jest zadowolona z wyniku The Voice of Poland?

W trakcie programu wystąpiły także gwiazdy specjalne. Kayah pokazała się w złoto-różowej szacie inspirowanej kulturą Indii. Margaret miała na sobie kreację od Marlu, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję. Niebieską suknią w azteckie wzory od Dominiki Latalskiej zachwycała też Natalia Nykiel.

POLECAMY TEŻ: NATALIA KUKULSKA w ekskluzywnej sesji dla Gali [ARCHIWUM]

Największe zainteresowanie tego wieczoru wzbudzała jednak kreacja prowadzącej show, Basi Kurdej-Szatan. Aktorka wyglądał zjawiskowo! A wszystko to za sprawą złoto-czarnje kreacji od polskiego duetu Hector & Karger.

Zobaczcie w naszej GALERII przegląd wszystkich stylizacji gwiazd finałowego odcinka 7. Edycji The Voice of Poland. Która z nich wyglądała Waszym zdaniem najlepiej? My już mamy swoje typy!