"The Voice Of Poland" i "The Voice Kids" już wkrótce powrócą z nowymi edycjami. Skład jury zmienia się praktycznie co sezon i wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w tym przypadku. Swoje odejście z formatu zapowiedziała jakiś czas temu Margaret, która na Instagramie wyznała, że nie chce dłużej współpracować z Telewizją Polską. A co z resztą osób zasiadających w fotelach trenerów?

"The Voice Of Poland 11": trenerzy

Produkcja "The Voice Of Poland" oraz "The Voice Kids" dogaduje już ostatnie szczegóły kontraktów z gwiazdami zaangażowanymi w formaty i za miesiąc rozpocznie nagrania show, które potrwają aż do końca wakacji. Pewny ma być udział Michała Szpaka, ale według "Super Expressu" w jury programów zobaczymy nowe twarze. Do składu trenerskiego dorosłej edycji ma dołączyć Natalia Szroeder, która do tej pory pełniła rolę prowadzącej "The Four. Bitwa o sławę" w Polsacie. Według tabloidu, format ten nie będzie jednak kontynuowany jesienią.

"The Voice Kids 4": trenerzy

Na fotelu jurora w "The Voice Kids" ma z kolei pojawić się Anna Wyszkoni, która przyjęła zaproszenie do udziału w show. Tabloid wśród nazwisk trenerów wymienia także Edytę Górniak, którą producenci chętnie zobaczyliby w obu wersjach programu, jednak gwiazda prawdopodobnie wybierze tylko jeden z nich.

Oficjalne składy jurorskie poznamy dopiero za kilka tygodni.