"The Voice Of Poland" i "The Voice Kids" już wkrótce powrócą z nowymi edycjami. Skład jury zmienia się praktycznie co sezon i nie inaczej będzie w tym przypadku. Swoje odejście z formatu zapowiedziała jakiś czas temu Margaret, która na Instagramie wyznała, że nie chce dłużej współpracować z Telewizją Polską. A co z resztą osób zasiadających w fotelach trenerów?

"The Voice Of Poland 11": trenerzy

Produkcja "The Voice Of Poland" rozpoczęła już nagrania show, które potrwają aż do końca wakacji. Tym samym poznaliśmy skład jurorski, który zobaczymy na antenie w czasie tej edycji. Na fotel mentora powrócili Michał Szpak, duet Tomson i Baron z Afromental, a także Edyta Górniak, która podobno wahała się w której odsłonie "The Voice" wziąć udział (wokalistce proponowano również "The Voice Kids"). Do wyżej wymienionej trójki dołączyła Urszula Dudziak, która do tej pory była trenerem w "The Voice Senior". Nie potwierdziły się informacje jakoby do składu trenerskiego dorosłej edycji miała dołączyć Natalia Szroeder.

ZOBACZ TEŻ: "THE VOICE OF POLAND": wiemy, kto będzie nowym jurorem. Widzowie nie są zadowoleni z tego wyboru

"The Voice Kids 4": trenerzy

W formacie "The Voice Kids" nową twarzą ma być Anna Wyszkoni, która według "Super Expressu" przyjęła zaproszenie do udziału w show. Nie wiadomo jednak, kto zasiądzie w pozostałych fotelach.

Oficjalny skład jurorski "The Voice Kids" poznamy dopiero za kilka tygodni.