Czwórka finalistów i tylko jeden zwycięzca! Przed nami ostateczne starcie uczestników 7. edycji The Voice of Poland. Kto zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Wielki Finał już dziś o godz. 20:05, oczywiście na antenie TVP2!

ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND To już ostatnia prosta przed finałem!

Po wielu tygodniach Przesłuchań w ciemno, Bitew, Nokautu i emocjonującego Półfinału, nadszedł czas na wielki Finał programu The Voice of Poland. W sobotnim odcinku wystąpi 4 uczestników, po jednym z każdej drużyny.

Szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Głosu w Polsce mają: Katarzyna Góras z drużyny Marii Sadowskiej, Ania Karwan podopieczna Natalii Kukulskiej, Weronika Curyło z drużyny Tomsona i Barona, a także Mateusz Grędziński współpracujący z Andrzejem Piasecznym.

POLECAMY: IDOL Ewa Farna w jury. Kto jeszcze?

Sobotni Finał 7. edycji The Voice of Poland widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości i wielkie emocje, które sięgną zenitu. Finaliści po raz pierwszy w historii programu zaśpiewają premierowy singiel stworzony przez swojego Trenera!

Oprócz występów solo, uczestnicy zaśpiewają także w duetach – z Trenerem oraz wspólnie z gwiazdami polskiej estrady. W słynnych muzycznych duetach zobaczymy: Weronikę Curyło z Kayah, Anię Karwan z Kubą Badachem, Katarzynę Góras z Grzegorzem Skawińskim oraz Mateusza Grędzińskiego z Margaret. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty. Powód? Podczas odcinka finałowego po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. Na tym jednak nie koniec wielkich emocji!

CZYTAJ TEŻ: THE VOICE OF POLAND Ta blondynka zachwyciła jurorów programu. Kim jest Anna Karwan?

Na muzycznej scenie „The Voice of Poland” wystąpią także gwiazdy specjalne: Kortez oraz finalistka 2. edycji show -  Natalia Nykiel.

O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. O głosy widzów finaliści walczyli przez cały tydzień podczas gościnnych występów w Radiu Eska i Pytaniu na śniadanie. Zwycięzca, oprócz tytułu Najlepszego Głosu w Polsce, otrzyma także kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska, samochód i, bagatela, 50 tysięcy złotych! Komu w udziale przypadną te znamienite icenne nagrody? I który z Trenerów zaprowadzi swojego podopiecznego po zwycięstwo?

Rekordzistką jest Maria Sadowska, ale czy uda jej się wygrać po raz czwarty? A może tym razem wygra uczestnik z drużyny debiutującej Natalii Kukulskiej lub jednego z doświadczonych Trenerów – Andrzeja Piasecznego albo Tomsona i Barona? Odpowiedzi na te pytania otrzymamy już dziś wieczorem!

Finał The Voice of Poland na antenie telewizyjnej Dwójki już dziś o godz. 20:05! Koniecznie zasiądźcie przed ekranami telewizorów razem z nami!