Jak się okazuje, w ósmej edycji show "The Voice of Poland" oprócz Basi Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela zobaczymy też… Miss Polonię 2011 - Marcelinę Zawadzką! Dla prezenterki, którą widzowie TVP kojarzą głównie z telewizji śniadaniowej „Pytanie na śniadanie” będzie to już kolejny format, który poprowadzi. Marcelina debiutowała jako prowadząca show dla młodych projektantów mody „Projektanci na start” na Fox Life. Ostatnio miała zaś okazję poprowadzić format o pieczeniu „Bake Off – Ale ciacho!”. "The Voice of Poland" będzie zatem kolejną produkcją, w której będzie mogła wykazać się w roli gospodyni.

ZOBACZ: MARCELINA ZAWADZKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI nową hot parą. To już oficjalne! [ZDJĘCIA]

O tym, że Marcelina dołącza do zespołu "The Voice of Poland", poinformował widzów TVP sam Tomasz Kammel. Prezenter z niekłamaną radością uczynił to podczas koncertu "The Voice of Poland. Pod żaglami".

Angaż Marceliny Zawadzkiej do programu "The Voice of Poland" nie jest jednak zaskoczeniem. Jakiś czas temu spekulowano o tym, że to właśnie Marcelina poprowadzi nowy format TVP "The Voice Kids". Jak się jednak teraz okazuje, zadanie to przypadnie jednak komuś innemu. A na czym będzie polegała rola Marceliny w 8. edycji TVOP?

Miss Polonia 2011 i partnerka Mikołaja Roznerskiego w programie będzie m.in. rozmawiała z uczestnikami w tzw. "red roomie" i obserwowała, jak na występy uczestników zareaguję ich najbliżsi. W poprzednich edycjach robili to już mi. Magda Mielcarz, Marika i Maciej Musiał. Jak w roli trzeciej prowadzącej show sprawdzi się Marcelina Zawadzka? O tym przekonamy się już tej jesieni! My już nie możemy się doczekać tej edycji show!