W finałowej scenie drugiego odcinka muzycznego showThe Voice of Poland na podest dla piosenkarzy wyszła niepozorna blondynka ubrana w dżinsowy zestaw. I od pierwszych słów swojego wykonania zachwyciła jurorów zarówno swoim głosem, jak i wyborem repertuaru. Na etapie Blindów dziewczyna wykonała rockową balladę Purple Rain samego Prince’a!Jej występ wywarł na jurorach tak duże wrażenie, że odwrócili się wszyscy po kolei: najpierw Tomson i Baron oraz Marysia Sadowska, chwilę po nich Natalia Kukulska a na samym końcu Piasek, który – jak się okazało – miał okazję pracować już wcześniej w studio nagraniowym z młodą wokalistą. I to on podstawił ją publiczności jako Annę Karwan. Kim jest ta tajemnicza piosenkarka?

ZobaczThe Voice of Poland oto jurorzy siódmej edycji programu. Mnóstwo zmian w formacie show

Kim jest Anna Karwan?

Anna Karwan, jak się okazuje, jest na co dzień nie tylko wokalistką, ale także matką, wielbicielką zdrowej kuchni, własnoręcznie zrobionych słodyczy i szpilek. Śpiewa, żeby – jak mówi - przekazać widowni swoje doświadczenia, które nie zawsze były łatwe i przyjemne. Na swoim koncie Karwan ma takie osiągnięcia, jak współpraca z Moniką Brodką czy Sidneyem Polakiem. Jej ogromny talent doceniły już także m.in. Edyta Górniak, Ania Dąbrowska czy Marika.

Dlaczego wcześniej o Ani Karwan nie było głośno? Jak sama przyznała, dopiero teraz jest wystarczająco dojrzała i gotowa żeby spełnić swoje marzenia. Nie zmienia to faktu, że przed kilkoma laty Ania wydała dwa single i występowała na wielu festiwalach, także międzynarodowych. I chociaż przez kilka ostatnich lat informacje na temat wokalistki ucichły, dziś Karwan dumnie powraca na scenę.

Mimo wrażenia, jakie na jurorach i widzach programu zrobiła Ania Karwan, jej awans do kolejnego etapu show nie podoba się niektórym internautom. Twierdzą oni bowiem, że osoby, które funkcjonują już na scenie muzycznej i są rozpoznawalne i znane w gronie piosenkarzy, nie powinny występować w programach takich jak „The Voice of Poland i zabierać szansy innym wykonawcom, którzy mogą skorzystać z rad doświadczonych jurorów. Opinie takie wywołała głownie wypowiedź Piaska, który w podsumowaniu występu Ani powiedział, że nie jest w stanie jej niczego więcej nauczyć. Może właśnie dlatego młoda wokalista zdecydowała się dołączyć do drużyny NataliiKukulskiej?

ZOBACZ: Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

A wy widzieliście już występ Ani Karwan w The Voice of Poland? Jeśli nie, to możecie go obejrzeć poniżej. Koniecznie napiszcie nam, co o nim sądzicie!