Już dziś wieczorem ostateczne karty zostaną odkryte. Przed nami bowiem 3. odcinek na żywo i walka o finał The Voice of Poland. Kto tym razem będzie musiał pożegnać się z programem, a kto powalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce? O tym przekonamy się już dziś, o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Szykuje się wieczór pełen atrakcji, wysiłku, łez, emocji i niepohamowanej radości! W 3. odcinku Live  na widzów czeka cała paleta niespodzianek. Jakich?

POLECAMY: THE VOICE OF POLAND Anna Karwan, Damian Rybicki czy Sami Harb?

Już dziś wieczorem na scenie show wystąpi gwiazda światowego formatu: DJ Kungs – młody producent z południa Francji. Jego pierwsze remixy szybko zdobyły popularność i miliony odtworzeń w Internecie, dzięki którym Kungs szybko stał się ulubionym remixerem innych DJ-ów, współpracował m.in. z Axwellem & Ingrosso i Lost Frequencies.

HOT NEWS: RYSZARD RYNKOWSKI Świadkiem próby samobójczej był jego syn!

Na tym jednak nie koniec. Na muzyczną scenę The Voice of Poland powróci Mateusz Ziółko – zwycięzca 3. edycji muzycznego show TVP. Jak muzyk sam przyznaje, wygrana w programie dała mu możliwość zabłyśnięcia na muzycznej scenie, co tylko potwierdziły jego występy na licznych festiwalach czy wygrana w opolskich debiutach.

Wciąż najważniejsi będą jednak Trenerzy, a nade wszystko – ich podopieczni, których na tym etapie zostało już tylko ośmioro. Jednak tylko 4. z nich awansuje do finału. W odcinku finałowym znajdzie się po jednym reprezentancie każdej drużyny.

CZYTAJ: THE VOICE OF POLAND Uczestników zaczną eliminować widzowie!

Zgodnie z zasadami, o tym kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydują zarówno Trenerzy, jak i telewidzowie. Każdy Trener po występie swoich podopiecznych, będzie przyznawał swoim uczestnikom punkty – łącznie ma ich 100, na dwóch uczestników. Punkty swoim faworytom będą przyznawali także widzowie za pomocą głosowania SMS. Zwycięzca może być tylko jeden – do finału przejdzie uczestnik z wyższą sumą punktów.

O miejsce w Finale powalczą podopieczni Natalii Kukulskiej, Anna Karwan – kobieta z dynamitem w głosie, która potrafi zawojować scenę jak nikt inny i Damiana Rybicki – wielki fan Beyonce, który specjalnie na potrzeby programu nauczył się rapować jak Jay Z.

W drużynie Tomsona i Barona wystąpi Marcelina Mróz, urocza studentka medycyny o anielskim głosie oraz Weronika Curyło – uczestniczka, która zdaniem Andrzeja Piasecznego przypomina młodą Kayah.

W drużynie Marii Sadowskiej zobaczymy Katarzynę Góras, studentkę radiologii, która głosem sięga gwiazd oraz Mateusza Guzowskiego – świetnego wokalistę i doskonałego tancerza.

Z kolei w drużynie Andrzeja Piasecznego wystąpi Sami Harb, nauczyciel angielskiego i gwiazda Internetu oraz Mateusz Grędziński - roztańczony chłopak z Ornety i ulubieniec publiczności, szczególnie jej damskiej części.

Które w tych wybitnych głosów będą miały okazję zmierzyć się w finale? Przekonamy się o tym już dziś wieczorem!

The Voice of Poland na antenie telewizyjnej Dwójki, jak w każdą sobotę, o godz. 20:05! Show jak zwykle poprowadzą Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Bądźcie z nami!