W najbliższym odcinku The Voice of Polandna jednym ringu staną Adam Stachowiak i Ewelina Bogucka. tym razem pojawią się tam w roli rywalizujących ze sobą konkurentów. Kim są ci młodzi wokaliści, którzy rozkochali  sobie wszystkich członków jury, a w szczególności rockowy duet Tomsona i Barona?

HOT NEWS: Natalia Kukulska urodzi córeczkę! Piosenkarka zdradziła nie tylko płeć dziecka, lecz także jego imię!

On – skromny chłopak z niewielkiej miejscowości, który podczas Przesłuchań w ciemno doprowadził do łez wszystkich Trenerów programu. Ona – dziewczyna znad morza, która swoim wykonaniem utworu „Takiego chłopaka” zahipnotyzowała całą publiczność. Oboje mają podobną wrażliwość i łączy ich ta sama pasja – muzyka. Podczas Bitew zaśpiewają utwór Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa „Ktoś między nami”. Będzie niezwykle klimatycznie.

Jak wypadną oboje na ringu? Pewne jest tylko to, że Tomson i Baron nie będą mieli łatwego zadania! Świadczy o tym chociażby komentarz Marii Sadowskiej, która już podczas nagrania tego odcinka show wykon obojga uczestników nazwała „szczerym i pełnym wzruszeń”.

ZOBACZ: The Voice of Poland przed nami łzy, wzruszenia, trudne decyzje i bolesne rozstania. Czas na emocjonujące Bitwy. Kto będzie faworytem?

Jednak czyj głos skradnie tym razem serce Tomsona i Barona? I kto tym samym zapewni sobie przejście do kolejnych etapów programu?

Przekonamy się o tym już dzisiaj, jak zwykle o 20.05 na antenie TVP 2! Bądźcie z nami!