Kolejne zmiany w obsadzie programu "The Voice of Poland". Jak oficjalnie donosi biuro prasowe Telewizji Polskiej, nowa trenerką w 11. edycji show zostanie Urszula Dudziak. Jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych przechodzi tam z jury "The Voice Senior". Jest to wersja programu dla osób w wieku powyżej 60 lat, której pierwszą edycję emitowano w grudniu 2019 roku. Autorka hitu "Papaya" nie ukrywa wielkiej ekscytacji swoją nową rolą.

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest "The Voice of Poland". Seniorzy w "The Voice Senior" podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w "The Voice of Poland". Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu - powiedziała.

The Voice of Poland 11 - kto jeszcze w jury?

Nagrania do "The Voice of Poland 11" ruszają już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy oficjalnie poznamy też cały skład trenerski nowej edycji programu muzycznego telewizyjnej Dwójki.

Reakcje na wybór nowego trenera "The Voice of Poland"

Informacja o tym, że Urszula Dudziak przechodzi z "The Voice Senior" do "The Voice of Poland" spotkała się z mieszanymi reakcjami widzów. Niektórzy są mocno zawiedzeni tym, że nie zobaczą wokalistki w drugiej edycji show dla starszych uczestników.

Szkoda, że nie będzie już pani Uli w "The Voice Senior", nie wyobrażam go sobie bez niej - napisała jedna z internautek.

Inni wprost przyznają, że ta zmiana w składzie jury "The Voice of Poland" ani trochę nie przypadła im do gustu.

No ta zmiana mi się niestety nie podoba - napisał jeden z widzów.

Wersja senior od początku była jednym wielkim nieporozumieniem. A co do przejścia, to żenada - czytamy w innym komentarzu.

Myślicie, że Urszula Dudziak sprawdzi się w ocenianiu młodszego pokolenia aspirujących wokalistów?

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" - w fotelach zasiądą nowi jurorzy!