"The Voice of Poland" powraca jesienią z dwunastym sezonem. Ta informacja nikogo jednak nie powinna dziwić, bowiem już dwa lata temu Telewizja Polska ogłosiła publicznie, że wykupiła licencję na ten popularny format aż do 2023 roku. Choć do rozpoczęcia emisji premierowych odcinków programu zostało jeszcze kilka miesięcy, to nagrania ruszają już wkrótce. To oznacza, że producenci show są już w ostatniej fazie kompletowania tegorocznej ekipy. Najwięcej emocji, jak zwykle, wzbudza stale zmieniający się skład gwiazdorskiego panelu jurorskiego.

"The Voice of Poland - jury 2021

Nie jest tajemnicą, że w kolejnej edycji "The Voice of Poland" zabraknie Urszuli Dudziak oraz uwielbianego przez widzów Michała Szpaka. Mówi się, że miejsce wykonawcy hitu "Color of Your Life" zająć ma Sylwia Grzeszczak.

SPRAWDŹ: Michał Szpak nie będzie już jurorem "The Voice"! Zastąpi go znana wokalistka, która debiutowała w "Idolu"

Swoją rezygnację z roli trenera ogłosiła ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych także przyciągająca przed ekrany dużą publiczność Edyta Górniak. Jak donosi jeden z tabloidów, w tej sytuacji stanowisko jurora zaproponowano powierzyć równie doświadczonej artystce.

Justyna Steczkowska wraca do jury "The Voice of Poland"

Mowa o... Justynie Steczkowskiej, która zasiadała w jury tego muzycznego talent show już trzykrotnie - po raz ostatni w emitowanej jesienią 2014 roku piątej edycji.

Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć jesienią planuje wiele koncertów, ich kalendarz ułożyła tak, by można było go pogodzić ze zdjęciami - ujawniła w rozmowie z "Faktem" osoba z produkcji.

Poza Sylwią Grzeszczak i Justyną Steczkowską w "The Voice of Poland 12" w składzie jury pojawić się mają ponownie Baron i Tomson z Afromental. To oznacza, że czeka nas ogłoszenie jeszcze jednego nazwiska, które lada chwila pojawi się na ostatnim fotelu trenera w studiu TVP.

ZOBACZ: Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland". Wymowna reakcja Michała Szpaka