Okazuje się, że niespecjalnie, bo w składzie jurorów znajdziemy tych muzyków, których już w nim oglądaliśmy. Niektórych nawet kilkukrotnie. TVP podało bowiem, że oprócz Michała Szpaka w jesiennej edycji TVOP po raz kolejny zobaczymy Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona, a więc wszystkich tych, którzy pełnili funkcje jurorów już w poprzednich edycjach show. Okazuje się zatem, że jedynym nowym „nabytkiem” programu będzie Michał Szpak, który w roli jurora zastąpi Natalię Kukulską. Co jeszcze wiadomo o nowej edycji „The Voice of Poland”?

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK zostanie nowym jurorem „The Voice of Poland”?! Co z Dodą?

Ósma edycja show będzie emitowana jesienią w TVP. Castingi do niej zaczną się już w te wakacje. Przypomnijmy, ostatni sezon polskiej edycjo programu wygrał Mateusz Grędziński, którym opiekował się Andrzej Piasek Piaseczny.

A skąd pomysł zaangażowania Michała Szpaka do tego formatu? Zapewne wynika on z faktu, że muzyk doskonale zna zasady panujące w takiej produkcji. Sam w końcu zaczynał karierę w talent-show "X-Factor" w TVN, który niemal wygrał w 2011 roku.

Od tamtej pory muzyk robi furorę na polskiej scenie muzycznej. Do jego największych osiągnieć można bez wątpienia zaliczyć bardzo wysokie, bo 8. miejsce w zeszłorocznym finale Eurowizji. Co więcej, płyta Michała "Byle być sobą" osiągnęła status platynowej, za co doceniono go choćby podczas ostatniego Polsat SuperHit Festiwal.

CZYTAJ TEŻ: MICHAŁ SZPAK Pokazał nowy teledysk do piosenki Tic Tac Clock! Nie brakuje w nim gorących zdjęć! [WIDEO]

Jak Michał Szpak poradzi sobie w roli nowej roli jurora? Czy koledzy i koleżanka zaprawieni w bojach pomogą mu odnaleźć się na planie formatu? O tym przekonamy się już na jesieni. Będzienic trzymać kciuki za Michała?