"The Voice Senior" - znamy zwycięzcę drugiego sezonu programu. Rozstrzygnięcie finału tegorocznej edycji show nastąpiło w sobotę wieczorem na antenie telewizyjnej Dwójki. Kto zdobył tytuł Najlepiej Śpiewającego Seniora w Polsce i nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych? Sprawdź poniżej!

Finał "The Voice Senior 2021" - WYNIKI

W ostatnim odcinku muzycznego show na scenie zaprezentowało się w sumie ośmioro uczestników - po dwoje z drużyny każdego z trenerów. Spośród nich Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny i Witold Paszt wybrali po jednej, która przeszła do drugiej części finału. W finałowej czwórce znaleźli się: Andrzej Nosowski, Andrzej Pawłowski, Raisa Misztela i Barbara Parzeczewska. 

O tym, kto wygrał drugą edycję "The Voice Senior", zdecydowali widzowie. Najwięcej głosów otrzymała Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego i to ona została zwyciężczynią programu.

Barbara Parzeczewska - kim jest zwyciężczyni "The Voice Senior"?

Barbara Parzeczewska już po swoim pierwszym występie na antenie została okrzyknięta w mediach najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji "The Voice Senior". Muzyka gości w jej sercu od zawsze. W wieku 18 lat wzięła udział Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych.

Do programu pani Basia zgłosiła się za namową jej największej miłości - męża Ireneusza. Co ciekawe, to właśnie jemu dedykowała każdy występ na scenie "The Voice Senior". Niestety ukochany Barbary Parzeczewskiej odszedł w listopadzie 2020 roku.

Zobacz zdjęcia z finału "The Voice Senior 2" w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Sprawdź, kim są prywatnie wszyscy finaliści drugiej edycji "The Voice Senior"