Pani Danuta Krasnodębska ma 94 lata i jest najstarszą uczestniczką "The Voice Senior", która zgłosiła się do Przesłuchań w Ciemno na świecie. - Skończyłam 94 lata cztery miesiące temu - mówiła podczas sierpniowych nagrań. Pani Danuta jest niezwykle barwną i inspirującą osobą. Jest artystką malarką, a w jej warszawskim mieszkaniu pojawiały się osobistości polskiej sceny muzycznej i teatralnej.

94-letnia Danuta Krasnodębska w "The Voice Senior"

- Zawsze miałam więcej znajomych wśród artystów - zdradziła Danuta Krasnodębska. W programie opowiedziała też m.in. o latach swojego dzieciństwa, które przypadły na czasy II wojny światowej. Do drugiej edycji "The Voice Senior" zgłosiła się, bo jak mówi:

- Najgorsze jest nicnierobienie w domu i czekanie na śmierć. Ja chcę jeszcze żyć. Chcę coś z siebie dać. Takiej przygody, jaka dzisiaj mnie spotkała, w tych latach, nie spodziewałam się. Jestem i oszołomiona, i zadowolona, i zachwycona. Cieszę się że tu jestem.

Występ pani Danuty w "The Voice Senior" będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Zapowiedź obejrzycie poniżej: