Kto zasiądzie w fotelach trenerskich drugiej edycji "The Voice Senior"? TVP ogłosiło dwójkę nowych jurorów, którzy wzięli już udział w pierwszych Przesłuchaniach w Ciemno. Jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji przesłanych przez produkcję show, dołączyli oni do Andrzeja Piasecznego i Alicji Majewskiej, jednocześnie zajmując miejsce Marka Piekarczyka i Urszuli Dudziak. O kogo chodzi?

Nowi trenerzy w drugiej edycji "The Voice Senior:

Program ma być emitowany od stycznia 2021 roku, a nowa edycja będzie dłuższa od poprzedniej. Nowymi trenerami drugiej edycji "The Voice Senior" zostali Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

- Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego "The Voice Senior" jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami - powiedział Witold Paszt po pierwszym dniu nagraniowym. 

ZOBACZ TEŻ: "THE VOICE OF POLAND": nowe zasady programu. Mogą naprawdę namieszać!
 
- Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi. Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę - dodała Izabela Trojanowska.

Myślicie, że Trojanowska i Paszt sprawdzą się w nowej roli?