Po czterech tygodniach Przesłuchań w Ciemno przyszedł czas na ostatnie przed finałem muzyczne starcie najbardziej muzykalnych seniorów w Polsce. W trakcie pierwszego etapu programu Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny stworzyli swoje sześcioosobowe drużyny.

W sobotnim półfinale każda drużyna zostanie podzielona na dwa trzyosobowe zespoły. Do wielkiego finału drugiej edycji "The Voice Senior" przejdzie ośmioro uczestników - po jednym z każdej trójki. O tym, kto będzie miał szansę walczyć o tytuł Najlepszego Głosu wśród Seniorów w Polsce zdecydują trenerzy, którzy razem z widzami usłyszą takie przeboje jak m.in.: "Sen o Victorii", "Nie mogę ci wiele dać", "Moje serce to jest muzyk”, "Hello" czy "Can’t Take My Eyes Off You".

Półfinał "The Voice Senior"

Niezwykłymi muzycznymi talentami w drużynie może pochwalić się Izabela Trojanowska, którą na swoją trenerkę wybrali: Andrzej Szpak, Teresa Kuczera, Wiesław Herliczko oraz Andrzej Nosowski, Tomasz Szymański i Waldemar Bara.

Z drużyny Andrzeja Piasecznego ponownie usłyszymy: Romualda Ardanowskiego, Annę Tchórzewską i Andrzeja Musiałka oraz Andrzeja Sobolewskiego, Barbarę Parzeczewską i Ireneusza Noska.

Z ekipy Alicji Majewskiej na półfinałowej scenie wystąpią: Irena Hodowaniec, Kazimierz Górecki i Elżbieta Jatulewicz, a także Jolanta Zając-Stachurska, Cezary Olszewski oraz Raisa Misztela.

Niełatwy wybór będzie miał także Witold Paszt, w drużynie którego są: Teresa Mikuta, Andrzej Pawłowski, Alicja Mieszało, Jadwiga Paduch, Jan Adamiak i Ewa Olszewska.

Którzy uczestnicy będą mieli szansę zaśpiewać na scenie w wielkim finale? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestniczka "The Voice Senior" do Izabeli Trojanowskiej: "Jesteś bardzo kontrowersyjna" [WIDEO]