"The Voice Senior", czyli nowy muzyczny program TVP2 okazał się prawdziwym hitem. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia producenci zadbali o świąteczny klimat półfinału. Uczestnicy, po czterech z każdej drużyny, wykonają na scenie utwory związane z zimą i świętami. Nie zabraknie również kolęd. Usłyszmy m.in.: przebój Chrisa Rea „Driving Home for Christmas”, „Na Całej Połaci Śnieg” z repertuaru Kaliny Jędrusik”, „White Christmas” Binga Crosby’ego, „Dzień Jeden w Roku” Czerwonych Gitar oraz „Gdy Śliczna Panna” i „Lulajże Jezuniu”. 

"The Voice Senior": Półfinał

W półfinale "The Voice Senior" oprócz seniorów na scenie pojawią się również Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron - trenerzy trzeciej edycji „The Voice Kids”, która startuje już 1 stycznia 2020 roku. Towarzyszyć im będą prowadzący show - Ida Nowakowska, Antek Scardina, Jan Dąbrowski oraz uzdolnieni uczestnicy poprzednich i nadchodzącej edycji muzycznego show dla najmłodszych. 

Przypomnijmy, że o miejsce w wielkim finale pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, walczyć będą: Kazimierz Kiljan, Mieczysław Gajos, Hanna Michalik i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. W półfinałowym teamie Alicji Majewskiej znaleźli się Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Janusz Sobolewski oraz Eugeniusz Tiemnikow. W sobotnim odcinku z drużyny Andrzeja Piasecznego usłyszymy Mieczysława Pernacha, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek, Annę Federczyk i Mieczysława Kincela. Siostry Szydłowskie, Andrzej Zagdański, Waldemar Wiśniewski i James Brierley reprezentować będą drużynę Urszuli Dudziak. 

Do wielkiego finału przejdzie po dwóch uczestników z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź już dziś o godzinie 20:05 w TVP2.