Telewizja Polska rozpoczyna prace nad polską wersją "The Voice Senior". Talent show jest oparty na tym samym schemacie, co "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", z tym, że jego uczestnikami będą osoby powyżej 60. roku życia. Emisja programu na antenie telewizyjnej Dwójki ma się odbyć jeszcze w tym roku. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, pierwszy polski sezon muzycznego show dla seniorów ma się rozpocząć późną jesienią, czyli po zakończeniu 10. edycji "The Voice of Poland", ale przed premierą 3. sezonu "The Voice Kids", czyli najprawdopodobniej na początku grudnia.

Marta Manowska prowadzącą The Voice Senior Polska

Z informacji, do których nieoficjalnie dotarł portal Wirtualnemedia.pl, w roli gospodyni polskiego "The Voice Senior" wystąpi Marta Manowska. 35-letnia dziennikarka jest doskonale znana widzom TVP z produkcji "Rolnik szuka żony" oraz hitu tegorocznej ramówki Jedynki z seniorami, "Sanatorium miłości".

The Voice Senior Polska - jury

Skład jury "The Voice Senior" na razie nie jest oficjalnie znany. Wśród artystów, którzy rzekomo brani są pod uwagę w roli trenerów, do tej pory pojawili się: Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz i Alicja Majewska.

Zobacz zdjęcia Marty Manowskiej w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: The Voice Kids - nowa prowadząca wybrana. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan