Wygląda na to, że The Weeknd nadal nie może przestać myśleć o Selenie Gomez. 30 marca ukazał się pierwszy mini-album wokalisty o nazwie "My Dear Melancholy", na którym aż roi się od nawiązań do jego związku z piosenkarką. 28-letni gwiazdor wzbudził olbrzymią sensację wśród swoich fanów szczególnie jednym wersem z piosenki "Call Out My Name", w którym wprost sugeruje, że niemal został dawcą nerki dla Seleny Gomez i przeszedł badania na zgodność tkanek przed przeszczepem narządu.

Niemal wyciąłem część siebie dla twojego życia - śpiewa The Weeknd na nowej płycie.

ZOBACZ: NATALIA SZROEDER komentuje plotki o związku z Quebonafide [ZDJĘCIA]

The Weeknd chciał oddać nerkę Selenie Gomez

Selena Gomez zeszłego lata ze względu na bardzo zły stan swoich organów pilnie potrzebowała dawcy nerki. W końcu została nią jej najlepsza przyjaciółka, amerykańska aktorka Francia Raisa. W tamtym czasie w amerykańskich mediach mówiło się też sporo o tym, że The Weeknd specjalnie przeorganizował swój kalendarz koncertowy, aby móc czuwać przy swojej ówczesnej dziewczynie w dniu operacji.

Co ciekawe, z nowej piosenki The Weeknd wynika nie tylko, że wokalista był gotów zostać dawcą nerki dla Seleny Gomez. Tekst utworu sugeruje również, że Abel Tesfaye, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty, wciąż kochał ją, gdy rozstali się w październiku zeszłego roku.

Wspólne zdjęcia Seleny Gomez i The Weeknd znajdziecie w naszej GALERII >>>