Bella Hadid i The Weeknd razem na Festiwalu Filmowym w Cannes, tym razem na pokazie filmu "Ash Is Purest White" w piątek wieczorem. Spostrzegawczy fani przyłapali supermodelkę i wokalistę siedzących obok siebie w sali kinowej, chociaż oficjalny filmik zamieszczony na Instagram Stories Belli wskazywał, że na to wydarzenie wybrała się sama. Również The Weeknd swoje zdjęcie na Instagramie z tego wieczoru z dwoma kolegami podpisał "po prostu próbuję oglądać filmy". Jak widać, w rzeczywistości sprawa wyglądała trochę inaczej. Spekulacje, że Bella Hadid i The Weeknd wrócili do siebie, wybuchły po tym jak para została przyłapana na pocałunkach w Cannes zaledwie w czwartek. Zdjęcia i wideo zobaczycie PONIŻEJ.

Bella Hadid i The Weeknd wrócili do siebie?

Jak donosi źródło portalu E! News, na imprezie Magnum x Alexander Wang, Bella Hadid i The Weeknd nie mogli się od siebie oderwać:

"Czuć było energię pomiędzy nimi i nie było wątpliwości, że byli razem - szeptali sobie czułe słówka i trzymali się za ręce podczas rozmowy. Ludzie przychodzili, by się z nimi przywitać, ale oni byli skupieni na sobie i nie rozstawali się cały wieczór."

Przypomnijmy, że plotki o całujących się Belli i Abelu (prawdziwe imię The Weeknd) pojawiły się już w kwietniu, podczas festiwalu Coachella. Wtedy jednak Bella Hadid utrzymywała, że to nie ona była dziewczyną, z którą wymieniał czułości wokalista. Czy jednak teraz uda jej się zaprzeczyć takim zdjęciom i filmom?