The Weeknd i Bella Hadid wrócili do siebie? Plotki na temat tego, że wokalista po rozstaniu z Seleną Gomez pragnie powrócić do swojej byłej dziewczyny krążyły już od jakiegoś czasu, ale zwolennicy tej teorii w końcu otrzymali jakiś poważny argument przemawiający za tym, że to może być prawda. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia amerykańskich paparazzi, na których widać, jak 27-letni autor hitów "I Feel It Coming", "The Hills" i "Starboy" w pośpiechu opuszcza mieszkanie słynnej modelki w Nowym Jorku i wsiada do czekającego na niego pod domem samochodu. Abel Tesfaye ewidentnie nie chciał, żeby ktokolwiek go zobaczył... Czy to oznacza, że The Weeknd i Bella Hadid trzymają w tajemnicy, że znów są razem? Trzeba przyznać, że taki obrót spraw byłby naprawdę ironiczny, biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio głośno było mówiło się o tym, że z kolei Selena Gomez do Justina Biebera.

ZOBACZ: LEWANDOWSKI przefarbował się na BLOND! Jak Anna Lewandowska komentuje nową fryzurę Roberta?

Bella Hadid i The Weeknd znów się spotykają

The Weeknd i Bella Hadid zerwali ze sobą w listopadzie 2016 roku. W lutym, gdy wyszedł na jaw romans The Weeknda z Seleną Gomez, 21-letnia modelka wyznała:

Zawsze będę go szanować i zawsze będę go kochać. Czasami masz ochotę się smucić lub znosić to w jakiś inny sposób, ale koniec końców nie chcesz palić mostów, których zbudowanie zajęło ci tak wiele czasu.

Od tamtego czasu przestali nawet nawzajem obserwować swoje profile na Instagramie. Jak widać, drogi tych dwojga po niecałym roku znów się zeszły... Myślicie, że Abel i Bella rzeczywiście wrócili do siebie na dobre?