The Weeknd i Bella Hadid znów są razem? Ex-kochankowie byli widziani razem podczas after party w klubie Poppy, po festiwalu Coachella. Jak donosi źródło portalu E! News, The Weeknd i Bella Hadid spędzili ze sobą cały wieczór, obejmując się i całując. Para, która rozstała się w 2016 roku, podobno utrzymuje ze sobą kontakt już od jakiegoś czasu. Modelka nigdy do końca nie straciła uczuć do byłego chłopaka, więc jego rozstanie z Seleną Gomez wcale jej nie zasmuciło. Wręcz przeciwnie - ma nadzieję, że teraz będą mogli do siebie wrócić. Fani spekulują, że The Weeknd po rozstaniu z Seleną również zrozumiał, że to Bella Hadid była tą jedyną, a piosenka "Wasted Times" jest właśnie o niej.

The Weeknd całuje się z Bellą Hadid na Coachelli

The Weeknd podczas występu na Coachelli, śpiewając piosenkę o Selenie Gomez nie mógł powstrzymać emocji. Prawie się rozpłakał. Czyżby pocieszenie znalazł w ramionach Belli Hadid? Wiele na to wskazuje!

"Spędzili ze sobą całą noc i wyszli razem. Bella wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Wymieniali się czułościami, przytulali i spędzali czas ze znajomymi, którzy nie byli zdziwieni ich zachowaniem" - donosi źródło E! News.

The Weeknd od rozstania z Seleną Gomez spotyka się z różnymi dziewczynami. Na Coachelli był też widziany z byłą dziewczyną Justina Biebera, Chantel Jeffries, którą obejmował i pozwalał jej trzymać głowę na swoim ramieniu. Jeśli jednak chce wrócić do Belli Hadid, będzie musiał przestać flirtować z innymi, bo ona chce go "na wyłączność".

The Weeknd śpiewa o Belli Hadid

Piosenka The Weeknd "Wasted Times" jest o Belli Hadid? Tak twierdzą fani, którzy dokładnie przeanalizowali jej tekst. W utworze The Weeknd wspomina, że zostawiając jedną dziewczynę dla drugiej, jedynie zmarnował swój czas. Czyżby rzeczywiście chodziło o trójkąt Selena Gomez-The Weeknd-Bella Hadid? 

"Zmarnowane chwile spędziłem z kimś innym
Ona nie była nawet w połowie Tobą
Wspominając jak było z Tobą
I mimo że zamieniłaś moje życie w piekło
Wygląda na to, że nie mogę zapomnieć o Tobie
Chcę Cię dla siebie"

Kibicujecie związkowi The Weeknd i Belli Hadid? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej GALERII -->