The Weeknd nagrał piosenkę "Like Selena". Wszystko wskazuje na to, że kanadyjski wokalista nie skończył jeszcze ze śpiewaniem piosenek o swojej byłej dziewczynie. Jak donosi serwis E!, Abel Tesfaye (bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko The Weeknd) zarejestrował nowy utwór o wymownym tytule w katalogu American Society of Composers. Przypomnijmy, że The Weeknd i Selena Gomez byli parą przez 10 miesięcy - od stycznia do października 2017 roku. Mówiło się, że przyczyną ich zerwania była miłość Gomez do byłego chłopaka, Justina Biebera, do którego wróciła niedługo później, w marcu 2018. Po rozstaniu z wokalistką, The Weeknd wspominał o ich związku w kilku utworach, m.in. "Call Out My Name", czy "Starboy".

The Weeknd: piosenka o Selenie Gomez

Piosenka "Like Selena" będzie kolejnym utworem o Selenie Gomez, który nagrał o byłej dziewczynie The Weeknd. W sierpniu 2018 roku głośno było o kawałku "Thought I Knew You", w którym wokalista śpiewał, że jego była dziewczyna okazała się kimś zupełnie innym, niż myślał. Z kolei w "Call Out My Name",The Weeknd wyznał, że prawie oddał jej swoją nerkę gdy potrzebowała transplantacji, a ona potraktowała go jak kolejny przystanek na swojej drodze. Na razie nie wiadomo, o czym dokładnie będzie utwór "Like Selena".

The Weeknd: nowa płyta

Nowa płyta The Weeknd ukaże się prawdopodobnie już wkrótce.26 listopada wokalista na swoim Instagramie zamieścił rozmazane zdjęcie z podpisem "Jesień zaczyna się jutro wieczorem", a następnie na Stories dodał "Jutro wieczorem zaczynamy od nowa". Fani nie mieli wątpliwości, że tajemnicze wpisy The Weeknd zapowiadają wyczekiwaną od trzech lat nową płytę wokalisty. Jak się jednak okazało, 27 listopada The Weeknd wypuścił jedynie singiel "Heartless".