Idąc śladami Davida Beckhama, autor takich hitów jak Starboy, The Hills czy piosenki z filmu Pięćdziesiąt twarzy GreyaEarned It – zapowiedział kilka dni temu współpracę z jedną z największych sieciówek na świecie. The Weeknd stworzy kolekcję dla szwedzkiej marki - H&M. Poznajcie szczegóły!

The Weeknd zapowiedział współpracę ze szwedzką marką H&M. Kolekcja sygnowana jego nazwiskiem ma pojawić się w sklepach 2 marca 2017 roku i z pewnością nie zabraknie w niej charakterystycznych dla muzyka bluz czy dużych t-shirtów. To jednak nie jego pierwsze zetknięcie z modą.

ZOBACZ: MAFFASHION, JESSICA MERCEDES, KAROLINA SZOSTAK, JESSICA ALBA w ubraniach Kenzo dla H&M. Premiera kolekcji już jutro!

Abel Tesfaye kilka lat temu założył swoją markę odzieżową XO, której ubrania można kupić na stronie internetowej muzyka. Oczywiście wszystkie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dodatkowo The Weeknd na przyszły rok zapowiedział także współpracę z Pumą – zostanie ambasadorem sportowej marki.

PRZECZYTAJ: POKAZ KENZO DLA H&M W NOWYM JORKUwśród gwiazd Sienna Miller, Iman, Lupita Nyong'o i Jessica Mercedes

Na Instagramie piosenkarza pojawiło się już zdjęcie w bomberce z logiem „XO”, które prawdopodobnie będzie motywem przewodnim wspólnej kolekcji The Weeknd i H&M i fani są zachwyceni!

Czy Wy też już nie możecie doczekać się efektów tej współpracy?