Thomas Markle i Meghan Markle nie utrzymują obecnie kontaktów. Ojciec Meghan Markle nie pojawił się na jej królewskim ślubie z księciem Harry'm i od tamtej pory, jeśli wierzyć mediom, księżna Sussex całkowicie się od niego odcięła. Brak kontaktu z córką nie przeszkadza jednak 73-latkowi w udzielaniu kontrowersyjnych wywiadów kolejnym magazynom. W najnowszej rozmowie z The Sun, Thomas Markle znów próbuje oczernić zarówno rodzinę królewską, jak i swoją córkę. Według niego, Meghan Markle jest przerażona nową rolą, a brytyjska monarchia wymyśla coraz to nowe, absurdalne zasady, których musi przestrzegać jego córka.

Ojciec Meghan Markle - WYWIAD

"Myślę, że ona jest przerażona. Widzę to w jej oczach, na jej twarzy i w jej uśmiechu. Znam szczery uśmiech Meghan i nie podoba mi się ten, który widzę teraz."

Thomas Markle twierdzi, że Meghan uśmiecha się "z bólem", ponieważ ciąży na niej zbyt duża presja, odkąd została członkinią tej "staromodnej" rodziny królewskiej. Ojciec Meghan Markle skrytykował również nowy styl córki i stwierdził, że wygląda ona karykaturalnie, jak ze starego filmu.

"Meghan wygląda, jak ze starego, kiepskiego filmu. Dlaczego w 2018 roku ubierają się jak w 1930? Dlaczego muszą zakrywać kolana? Nie mam pretensji do księcia Harry’ego, ani nikogo innego, ale te reguły są idiotyczne. Są tak samo ludźmi, jak wszyscy inni. Bardzo mi ich szkoda, że tak hamują emocje" - mówi Thomas Markle w wywiadzie z The Sun.

Myślicie, że Meghan Markle jest zadowolona, kiedy słyszy takie rzeczy?