Urodę Thylane Blondeau dostrzeżono, gdy miała zaledwie cztery lata! Wówczas po raz pierwszy pokazała się na wybiegu. Dziewczynkę mieliśmy okazję podziwiać na pokazie mody słynnego projektanta, Jeana Paula Gaultiera. O Thylane zrobiło się jednak głośno dopiero sześć lat później. Dziewczynka wzięła wówczas udział w sesji zdjęciowej dla paryskiego Vogue’a. Ta sesja przeszła do historii!

Wszystko za sprawą odważnych stylizacji zaledwie dziesięcioletniej wówczas Thylane Blondeau. Francuska została wystylizowana na dorosłą kobietę, pozowała w delikatnym makijażu, ale odważnych ubraniach. Wśród nich była m.in. sukienka w centki i szpilki, w których dziewczynka pozowała na łóżku

Okrzyknięto, że sesja promuje seksualizację dzieci w reklamie. Mówiono także, że psychicznemu urazowi może ulec sama Thylane, która zbyt szybko wkracza do wielkiego świata. Wybuch skandal i to właśnie na nim wypłynęła Thylane. Afera wokół jej osoby tylko ułatwiła jej wejście do świata mody. Kilka dni temu Thylane Blondeau skończyła 16 lat. 

Nastolatka wciąż otrzymuje wiele zleceń i spełnia się nie tylko jako modelka. Dwa lata temu zaliczyła swój aktorski debiut! Thylane Blondeau mieliśmy okazję podziwiać w filmie „Bella i Sebastian 2”. Jak dziś wygląda szesnastoletnia modelka?

Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniła!