Na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza „Desert” nie mogło zabraknąć jego gwiazdorskich fanów. A do stałych klientek projektanta należą m.in. Monika Olejnik, Natalia Siwiec, Paulina Młynarska czy Halinka Mlynkova. Na pokazie sporo gwiazd pojawiło się w stylizacjach z metką "Kupisz". W kreacji Roberta wystąpiły np. Klaudia Halejcio i Jessica Ziółek. Na wydarzeniu zorganizowanym w warszawskiej Soho Factory zjawili się m.in. Joanna Horodyńska, dawno niewidziana Magdalena Schejbal, Barbara Kurdej-Szatan, Nergal, Aneta Kręglicka, Tomasz Jacyków, Maja Sablewska, Candy Girl, Agnieszka Hyży, Dorota Michałowska, Tomek Ciachorowski, Mateusz Hładki, Michał Piróg, Magda Steczkowskia oraz Monika Olejnik z partnerem. Najdroższą stylizacją pochwaliła się Horodyńska, a najgorszą... Rafalala.

ZOBACZ: HYŻY, KOŁAKOWSKA, MAFFASHION I HALEJCIO na prezentacji najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz [GALERIA]

Pokaz mody to także okazja do podejrzenia konkurencji, dlatego też na show Roberta Kupisza zauważyliśmy m.in. Dawida Wolińskiego, Mariusza Brzozowskiego i Marcina Paprockiego z duetu Brzozowski&Paprocki oraz Ewę Szabatin, która kilka lat temu zamieniła taniec właśnie na projektowanie ubrań.

Jedną z gwiazd wieczoru była także modowa blogerka Maffashion, która zaledwie kilak godzin wcześniej pojawiła się na prezentacji najnowszej linii torebek Sarbiny Pilewicz. Nie zmienia to faktu, że blogerka zdążyła się przebrać na wieczór. Maffashion miała na sobie biały minimalistyczny płaszcz imitujący sukienkę (marki COS), gorset (marki New Look), a jako dodatek torebkę z Zary. Jak oceniacie jej stylizację? Zobaczcie gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza, zaglądając do naszej GALERII!

A tu obejrzycie wideo z pokazu "Desert":