Najchętniej sięgamy po sprawdzone kosmetyki z długoletnią tradycją. Polki od dawna są wierne Pani Walewskiej, natomiast Amerykanki nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji bez produktów od rodzimej marki Egyptian Magic, która już od ponad 20 lat wypuszcza na rynek w pełni naturalne kosmetyki oparte na formule rodem z... starożytnego Egiptu, kiedy to krajem władała olśniewająco piękna i zmysłowa Kleopatra. 

Ten krem ma status kosmetyku kultowego

Nic więc dziwnego, że Egyptian Magic pokochały także czołowe gwiazdy tamtejszego show-biznesu, jak np. Madonna, Kate Hudson, Eva Mendes, Cameron Diaz czy January Jones. Znane i cenione artystki upodobały sobie w szczególności wielofunkcyjny krem do twarzy. Lista jego dobroczynnych właściwości jest naprawdę długa!

W czym tkwi sekret specyfiku? Jest bardzo wydajny i w pełni naturalny - w jego składzie znajdziemy: oliwę z oliwek, wosk pszczeli, propolis oraz miód. Dzięki tym drogocennym składnikom skóra jest wzmocniona, a dodatkowo zabezpieczona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Poleca się go do każdego typu cery, co ciekawe jednak, może być używany również jako zwykły krem nawilżający, balsam do ust, krem na suche skórki czy też do nawilżania końcówek włosów.

Kupicie?

ZOBACZ TAKŻE: Ten krem sprzedaje się co 28 sekund na całym świecie. Świetnie nawilża i wygładza skórę