Puder Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder jest ulubieńcem Jennifer Lopez, Victorii Beckham, a sama Meghan Markle miała go na sobie w dniu swojego ślubu. Transparentny puder dopasowuje się do każdego koloru skóry, łatwo się rozprowadza i utrwala makijaż na 12 godzin, pozostawiając delikatne wykończenie. Jak czytamy w opisie producenta, zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych linii i jest odpowiedni dla każdego typu skóry. Zawiera najdrobniejszy francuski talk, nie zatyka porów i według konsumentek nie "ciastkuje" się na twarzy. 

Najlepszy puder transparentny? Tak twierdzi Jennifer Lopez

Puder Laura Mercier jest wielokrotnie nagradzanym produktem, który pojawia się w niemal wszystkich zestawieniach najlepszych pudrów do twarzy. Jest polecany dla osób, które nie lubią matowego wykończenia makijażu, bo chociaż przedłuża jego trwałość, zostawia na skórze delikatny blask. Na swoim Instagramie pokazywała go Victoria Beckham, a makijażysta Meghan Markle twierdzi, że puder jest nieodłącznym elementem makijażu księżnej Sussex.

Z okazji Black Friday, kultowy puder kupicie o 20% taniej:

Puder transparentny: co to?

Puder transparentny to produkt, który zazwyczaj jest odpowiedni dla każdego typu skóry: suchej, tłustej oraz mieszanej. Jak sama nazwa wskazuje, po nałożeniu na twarz jest niemal niewidoczny, co daje mu przewagę nad pudrami w konkretnych odcieniach. Używając pudru transparentnego, nie musimy martwić się o to, że nasz podkład ściemnieje i będzie odznaczał się od szyi. Idealnie sprawdza się do wykończenia makijażu, a najbardziej naturalny efekt uzyskamy nakładając go na strefę T.

Inne pudry transparentne polecane przez internautki kupicie poniżej: