Sequel słynnego filmu "To właśnie miłość" z 2003 roku będzie można zobaczyć już za 2 dni na kanale BBC One! Już dzisiaj za to można obejrzeć w sieci nowy zwiastun tego krótkometrażowego filmu przygotowanej specjalnie na okoliczność tegorocznego Red Nose Day. Który z bohaterów kultowej komedii zmienił się najbardziej? Dyskusja w sieci trwa w najlepsze! Keira Knightley, Hugh Grant, Liam Neeson? A może uroczy rudzielec, który dziś już wcale nie jest małym chłopcem?

ZOBACZ: „LOVE ACTUALLY” Będzie kontynuacja kinowego hitu!

Informacja o tym, że telewizja BBC postanowiła wyprodukować kontynuację kultowej na całym świecie komedii okazała się być jednym z najgłośniejszych newsów tegorocznej zimy. "To właśnie miłość 2” to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. I to dość nietypowa, bo tym razem nie będzie dystrybuowana z kinach jako kolejny komercyjny sequel hitu sprzed lat. Film będzie do objerzenia w brytyjskiej i amerykańskiej telewizji, a dochód z reklam, które pojawią się przed i po nim, zostanie przekazany na konto organizacji Comic Relief, która od 1988 roku organizuje Red Nose Day.

POLECAMY: KSIĘŻNA KATE w Paryżu z torebką polskiej marki! [ZDJĘCIA]

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy, nieco dłuższy od poprzedniego trailer "Red Nose Day Actually" (tak będzie się bowiem oficjalnie nazywała kontynuacja komedii „Love Actually”. Filmik zapowiada amerykańską premierę filmu, który pokaże kanał NBC.

Czekacie na niego równie niecierpliwie jak my? Faktycznie widać po jego bohaterach upływ czasu? Nam on zupełnie nie przeszkadza! A to dlatego, że bardzo się za nimi stęskniliśmy!