Tom Cruise w końcu, po 6 latach, spotka się z córką. Suri Cruise ma już 13 lat i odkąd jej rodzice się rozstali, nie miała żadnego kontaktu z ojcem. Wynika to z wielkiego przywiązania Toma do kościoła scjentologicznego i jego doktryn. Jak wiadomo, Katie Holmes, była żona i matka dziecka Cruise'a, po rozstaniu z aktorem odeszła od scjentologów. Dla Toma oznaczało to całkowite zerwanie kontaktu z rodziną, gdyż scjentologia zabrania utrzymywania bliskich kontaktów z przedstawicielami innej religii. Tym samym aktor od 6 lat nie widział byłej żony ani córki. Ale, jak podaje amerykański magazyn "Star", wkrótce ma się to zmienić!

Tom Cruise napisał do córki, Suri Cruise. Po sześciu latach wysłał jej pierwszego maila. Podobno Suri była zachwycona, bo od dawna próbowała skontaktować się z ojcem, za którym bardzo tęskniła, ale on pozostawał na to nieczuły. Według "Star" zmiana nastawienia Cruisa wobec córki wynika z kryzysu, w jakim pogrąża się kościół scjentologiczny. Pojawiły się m.in. oskarżenia o: handel ludźmi, pracę przymusową oraz wykorzystywanie seksualne. Choć wspólnota konsekwentnie zaprzecza wszelkim zarzutom, to jednak położyły się one cieniem nad instytucją.

Jak podaje magazyn, Cruise wysłał córce wiadomość, w której wyznał, że bardzo za nią tęskni i że nigdy nie przestał jej kochać. Wyraził też chęć jak najszybszego spotkania. Ma podobno do niego dojść, kiedy aktor przyleci do Nowego Jorku. Suri bardzo cieszy się na to spotkanie, a jej matka nie ma nic przeciwko. Katie Holmes bardzo zależało, by relacje między jej córką a byłym mężem w końcu się wyprostowały. Dlatego nie zamierza w żaden sposób utrudniać kontaktu Toma z Suri.

Suri Cruise ma dziś 13 lat. Stroni od show-biznesu, nie jest i nie zamierza być nastoletnią gwiazdą Hollywood. Ma wspaniałą, bliską relację z mamą, która przez lata starała się zrekompensować jej brak ojca. Wsparcie matki przy odnowieniu kontaktu z ojcem jest dla nastolatki bardzo ważne. "Star" nie podaje, czy dojdzie także do spotkania Holmes z Cruisem. Ale raczej tak się nie stanie, bo para nie utrzymuje żadnych relacji od ogłoszenia ich rozwodu w 2012 roku.