Tom Cruise zobaczy się ze swoją córką, Suri? Zachodnie media twierdzą, że aktor podjął pierwsze kroki prawne, aby w końcu spotkać się z dzieckiem, po ponad pięciu latach. Suri Cruise (12), która jest córką Toma Cruise'a i Katie Holmes nie widziała swojego ojca od bardzo długiego czasu. Od 2013 roku, wychowuje ją jedynie matka, podczas gdy jej ojciec odciął się od rodziny i w całości poddał działaniom sekty scjentologicznej. Przez ponad pięć lat nie kontaktował się z dziewczynką, ale podobno teraz doszedł do wniosku, że chce być obecny w jej życiu. Czyżby Tom Cruise miał spotkać się z Suri w tajemnicy przed scjentologami?

Tom Cruise spotka się z Suri po pięciu latach

"Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej. Zrobi teraz wszystko, aby stać się częścią jej życia!" - twierdzi źródło magazynu Star.

Tom Cruise podobno zdał sobie sprawę, że chce wrócić do życia córki, kiedy Suri w kwietniu obchodziła swoje dwunaste urodziny "To naprawdę chwyciło za serce Toma. Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć."

Tom Cruise, aby spotkać się z córką, będzie musiał uzyskać zgodę Kościoła Scjentologicznego. Trudne może być również przekonanie Katie Holmes, jego byłej żony, aby zgodziła się na jego spotkanie z Suri. Katie Holmes podobno nie chce, aby Tom zrobił dziewczynce z mózgu papkę i wciągnął ją do swojej sekty.

"[Katie] Wpadła w szał, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o planach Toma. Ale powoli przekonuje się do tej decyzji. Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć."

Zobaczcie, jak wygląda dziś 12-letnia Suri Cruise -->