Tom Daley został ojcem! 24-letni medalista olimpijski w skokach do wody i jego 44-letni mąż, zdobywca Oscara Dustin Lance Black przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna urodzonego przez surogatkę o nieznanej tożsamości. O narodzinach chłopca para sławnych gejów poinformowała za pośrednictwem krótkiego komunikatu w sobotnim wydaniu prestiżowego magazynu "Time". Dziecko przyszło na świat 27 czerwca 2018, a trzy dni na profilach świeżo upieczonych ojców na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia ich syna - na czarno-białych fotografiach widać główkę i stopy chłopca. Tom Daley i Dustin Lance Black zdradzili też już, jak nazwali swojego syna - Robbie Ray Black-Daley. Pierwsze imię otrzymał po swoim dziadku, czyli zmarłym przed siedmioma laty na raka mózgu ojcu Toma Daleya. 

Tom Daley i Dustin Lance Black zostali rodzicami

Tom Daley ogłosił publicznie, że jest w związku z mężczyzną w grudniu 2013 roku za pomocą filmiku opublikowanego w serwisie YouTube. Sportowiec i amerykański scenarzysta i reżyser filmowy, Dustin Lance Black wzięli ślub 6 maja 2017 roku. Żyją razem w Londynie. 14 lutego 2018 para ogłosiła, że oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

- Najbardziej magiczny moment w życiu. Ilość miłości i radości, którą wniosłeś do naszego życia jest nie do zmierzenia. Nasz drogi syn- napisał Tom Daley na Instagramie przy fotografii swojego syna. Zdjęcia Toma Daleya, Dustina Lance Blacka i ich nowo narodzonego syna znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: TOM CRUISE planuje spotkać się z córką po 5 latach! Co na to scjentolodzy?