Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, nadal przebywają w kwarantannie. O tym, że są zakażeni koronawirusem dowiedzieli się podczas pobytu w Australii, gdzie 63-letni aktor miał kręcić nowy film. Para sama zgłosiła się lekarza z takimi objawami, jak ciągłe zmęczenie i nieprzemijające uczucie zimna. Po wykonaniu testów na obecność szalejącego właśnie na całym świecie wirusa okazało się, że dwukrotny zdobywca Oscara i jego ukochana rzeczywiście mają COVID-19. W piątek na oficjalnym profilu Toma Hanksa na Instagramie pojawiło się post, który powinien uspokoić wszystkich, których zmartwiły doniesienia o chorobie aktora i jego małżonki.

Tom Hanks i Rita Wilson pokazali zdjęcie z kwarantanny

- Cześć wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach. Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie - napisał Tom Hanks.

Wszystko wskazuje na to, że aktor stosunkowo dobrze znosi przebywanie w izolacji i nie opuszcza go dobry humor. Na koniec wpisu pozwolił sobie nawet na mrugnięcie okiem do swoich wiernych fanów. Zacytował bowiem swoją postać - Jimmy'ego Dugana - z filmu "Ich własna liga" z 1992 roku.

- Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu - zakończył wpis.

Słowa wsparcia dla Toma Hanksa i Rity Wilson przesyłają w komentarzach pod postem na Instagramie największe gwiazdy, w tym Gwen Stefani, Kate Hudson i Sharon Stone.

Zobacz nowe zdjęcie Toma Hanksa i jego żony z kwarantanny w Australii w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Żona premiera Kanady zaraziła się koronawirusem. W jakim jest stanie?

Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźć tutajCałodobowa infolinia NFZ o koronawirusie: Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.