Heidi Klum i Tom Kaulitz to jedna z najbardziej zaskakujących par show-biznesu. Romans supermodelki z młodszym od niej o 16 lat muzykiem zespołu Tokio Hotel do tej pory jest uznawany przez niektórych za PR-ową zagrywkę mającą na celu wypromowanie najnowszych projektów zawodowych niemieckich gwiazd. Pierwsze oficjalnie wyjście Heidi i Toma razem na gali amfAR w Cannes 2018 zamknęło jednak usta wielu internautom, którzy zaczęli wierzyć, że związek Heidi i Toma to rzeczywiście poważna sprawa. Okazuje się jednak, że relacja tych dwojga jest o wiele bardziej skomplikowana niż się może wydawać. Choć większość dziennikarzy skupia się przede wszystkim na byłych związkach i dzieciach modelki, to okazuje się, że tak naprawdę to jej chłopak ma problem z nieuregulowaną przeszłością. O co chodzi? Tom Kaulitz formalnie wciąż ma żonę!

Chłopak Heidi Klum ma żonę

Fakt, że 28-letni dziś Tom Kaulitz parę lat temu wziął sekretny ślub ze swoją długoletnią dziewczyną Rią Sommerfeld nie jest żadną tajemnicą dla fanów Tokio Hotel. Sprawa co prawda wyszła na jaw dopiero przy okazji rozpoczęcia sprawy rozwodowej, ale z dokumentów, które przy odrobinie wysiłku można znaleźć w sieci, wynika, że Tom Kaulitz wystąpił o rozwód z modelką i uczestniczką konkursów piękności o niemiecko-filipińskich korzeniach już we wrześniu 2016 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawa do tej pory nie została ostatecznie zakończona. Problem ze sfinalizowaniem rozwodu ma ponoć być związany z niestawianiem się małżonków na rozprawach. O sprawie donosił ostatnio też m.in. amerykański serwis RadarOnline. Niemieckie media natomiast informowały niedawno o tym, że była dziewczyna Toma z Tokio Hotel też już jest w nowym związku.

Zdjęcia Heidi Klum i Toma Kaulitza z Cannes i wyciągi z aktów sądowych dotyczących sprawy rozwodowej Toma Kaulitza i i jego byłej znajdziecie w GALERII >> Z kolei zdjęcie żony gitarzysty Tokio Hotel, Rii Sommerfeld z jej nowym chłopakiem chłopakiem możecie zobaczyć poniżej.