Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny, który prowadzi własną restaurację Gar Jakubiaka. Często gości również w studio telewizyjnych programów "Dzień Dobry TVN" i "Pytania na śniadanie", jest również gospodarzem programów "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w Kuchnia+. Wielbiciele radia niejednokrotnie mogli usłyszeć go w Antyradiu i Programie 4 Polskiego Radia. Jakubiak z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, a teraz sam po raz pierwszy został ojcem.

Tomasz Jakubiak został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka

Tomasz Jakubiak i jego partnerka Anastazja chętnie dzielą się szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. W lutym pokazali zdjęcie USG i poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Teraz wiemy, że maluch jest już na świecie.

Syn Tomasza Jakubiaka przyszedł na świat w czwartek 9 lipca i otrzymał imię Tomasz "Junior". Świeżo upieczony tata wyznał, że nie był przygotowany na poród partnerki, a na porodówkę pojechał cały w nerwach, bo chwilę wcześniej kąpał się w jeziorze.

- Tomasz "Junior" Mierosławski Jakubiak przyszedł na świat. Sądząc po paluszkach, jest w dobrym nastroju. Wydawało mi się też, że powiedział po cichu "Andrzej wisisz 500+"! Dziękuję Anastazja, że dałaś mi najpiękniejszą rzecz na świecie. Syna i miłość, ale czad!!! - napisał już po porodzie na Instagramie.

Serdecznie gratulujemy!