Tomasz Kabis choruje na raka. Finalista 6. edycji "Mam Talent!" z 2013 roku zdradził na swoim profilu na Facebooku, że zmaga się z nowotworem złośliwym serca, śródpiersia i opłucnej. Lekarze niestety wykryli też ostatnio przerzuty do wątroby. 29-letni iluzjonista zdecydował się na szczere wyznanie na temat swojego stanu zdrowia przy okazji obchodzonego 4 lutego Światowego Dnia Walki z Rakiem. Tomek Kabis ujawnił we wpisie, że o swojej ciężkiej chorobie dowiedział się w minione święta Bożego Narodzenia. Internautów prosi o modlitwy w jego intencji.

Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem :) Niestety w Wigilię okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto :) Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym co dobrego u mnie to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki  ;) Ja o wszystkich wspierających też pamiętam :) - napisał.

Tomasz Kabis z "Mam Talent!" ma raka

Tomasz Kabis ujawnił też w swoim wpisie na Facebooku, że właśnie rozpoczął chemioterapię.

- Dzisiaj pierwsza dawka chemii, mam nadzieję będzie ok. Mam wielką motywację do zdrowienia, leżąc już jakiś czas po operacji ciągnie mnie na scenę jak jeszcze nigdy :) Czas na największą sztuczkę w moim życiu "abrakadabra i raka nie ma :) przecież zawsze mówię: #CzarodziejeMogaWszystko - czytamy w poście.

Życzymy zdrowia!

Zdjęcia Tomasz Kabisa z "Mam Talent!" znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: STAN BORYS wciąż w szpitalu: "Istnieje duże zagrożenie"