Tomasz Kammel okazjonalnie pokazuje na swoim Instagramie rodzinne kadry. Teraz miał ku temu wyjątkową okazję - jego przyrodni brat, Fryderyk Kamel osiągnął niemały sukces naukowy. Zdjęcie, którym z tej okazji pochwalił się prezenter TVP, może być dla was niemałym zaskoczeniem...

Brat Tomasza Kammela. Kim jest Frederik (Fryderyk) Kamel

Tomasz Kammel przez wiele lat nie utrzymywał kontaktów z ojcem. Bronisław (a obecnie Christian Kammel) wyjechał do ówczesnej Republiki Federalnej Niemiec niedługo po narodzinach syna. Za zachodnią granicą założył nową rodzinę. Panowie dopiero po latach odnowili kontakt, a dziś utrzymują serdeczne relacje. Co ciekawe, szczególna więź łączy prezentera z przyrodnim bratem, Fryderykiem. Jak zapewnia prowadzący "The Voice Kids", mimo różnicy wieku świetnie się dogadują.

Urodzony w 1997 roku Fryderyk Kamel na stałe mieszka w Niemczech. 24-latek pasjonuje się grafiką i podróżami, jednak życie zawodowe postanowił związać z nauką. O tym, że właśnie otwiera przewód doktorski, poinformował w social mediach jego dumny brat:

Czekałem z tym do wieczora, choć bardzo mnie świerzbiło, żeby opowiedzieć Wam o tym wcześniej! Dzisiaj rano obudziła mnie wiadomość, że ten chłopaczek z walizki otwiera w czerwcu przewód doktorski na uniwersytecie we Freiburgu! Ludzie, jaki ja jestem dumny! - przyznał na Instagramie prezenter TVP.

I dla TAKICH wiadomości warto żyć - dodał na końcu.

Uroczą fotografię zmieszczoną w sieci przez prezentera TVP znajdziecie w naszej galerii.

My również gratulujemy Frederikowi Kamelowi sukcesu naukowego!

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Kammel pokazał sms od mamy. "Nieważne, ile masz lat..."