Tomasz Kammel jest znów szczęśliwie zakochany? Do takich wniosków doszła redakcja "Super Expressu", która opublikowała zdjęcia dziennikarza w towarzystwie tajemniczej kobiety. Paparazzi udało się przyłapać ich na czułych gestach podczas majówki spędzonej w ranczu w Sorkwitach pod Mrągowem. Kobieta ze zdjęć to nowa partnerka Tomasza Kammela? Tego na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, że 46-letni gwiazdor Telewizji Polskiej od trzech lat uchodzi za singla. Tyle czasu minie bowiem wkrótce od jego rozstania z Katarzyną Niezgodą. Co ciekawe, zarówno dziennikarze, jak i internauci twierdzą, że nowa kobieta i boku Kammela jest to do niej łudząco podobna. Zgadzacie się z tą opinią? 

Tomasz Kammel ma nową dziewczynę?

O tym, czy Tomasz Kammel rzeczywiście jest w związku z kobietą ze zdjęć opublikowanych przez "Super Express" zapewne przekonamy się już wkrótce. Dziennikarz na razie nie komentuje tych doniesień, ale jak donosi tabloid, robią to już za niego robi jego znajomi.

Tomek zawsze o siebie dbał, jednak teraz tak intensywnie zabrał się za siebie, że chyba znów się zakochał - mówi informator gazety.

Zdjęcia Tomasza Kammela z tajemniczą kobietą z ich wspólnej majówki znajdziecie poniżej. Z kolei najnowsze zdjęcia dziennikarza z publicznych wyjść znajdziesz w GALERII >>