Temat homoseksualizmu w shobiznesie jest wciąż tematem tabu. Tylko nieliczni geje przyznają się do swojej orientacji seksualnej.

O swoich seksualnych preferencjach opowiedział publicznie kilka lat temuMichał Piróg. Dzisiaj tancerz przyznaje, że polski showbiznes jest pełen kryptogejów, którzy milczą w obawie przed odrzuceniem, czy też pogorszeniem swojej sytuacji zawodowej.

O niektórych znanych mężczyznach krążą prawdziwe legendy. Plotki o homoseksualizmie dotknęły także dziennikarza, Tomasza Kammela. Media od lat spekulują, że jego małżonka, Katarzyna Niezgoda jest tylko przykrywką...

Do tej pory prezenter nie komentował powstałych na jego temat donosów. Jego cierpliwość najwyraźniej się skończyła, bo w końcu postanowił wypowiedzieć się na temat swojej orientacji seksualnej:

"Wróćmy do dzisiejszego artykułu. Mój nie budzący wg. Was niczyjego zdziwienia homoseksualizmu. 
Dobrze wiecie, że nie jestem gejem.  Dobrze wiecie też, że od lat żyję w szczęśliwym związku z kobietą, której nazwisko świetnie znacie, i którą niejednokrotnie próbowaliście poniżać i deprecjonować. Nie wiecie natomiast, że gdybym był gejem, byłbym z tego dumny. Nie kryłbym się z tym, i zapewne walczyłbym o prawa gejów i lesbijek, bo ich dyskryminację uważam za patologię" - czytamy w oświadczeniu Tomasza Kammela.
 

Myślicie, że wraz z tą wypowiedzią zakończą się spekulacje dotyczące rzekomego homoseksualizmu prezentera?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: TOMASZ KAMMEL - Zamraża zmarszczki!