Pytanie padło w rundzie Kto pierwszy, ten lepszy, która polega na tym, by w ciągu pięciu sekund udzielić odpowiedzi na zadane przez prowadzącą pytanie. Jak się okazało, Tomasz nie miał najmniejszego problemu, by znaleźć trzy pozytywne cechy Antka. – Przystojny, inteligentny, z dobrego domu – powiedział bez wahania.

Kocham Cię, Polsko! - co się działo w odcinku wiosennym?

W sobotnim odcinku „Kocham Cię, Polsko!Tomasz Kammel i Antek Królikowski do wspólnej zabawy zaprosili młodych rodziców: Joannę Moro, Natalię Siwiec i Izabelę Zwierzyńską oraz Michała Koterskiego, Rafała Mroczka i Marcina Libera Piotrowskiego. Panie walczyły pod wodzą Tomka, a panowie wraz z Antonim.

Już od samego początku wiadomo było, że żadna z drużyn nie będzie chciała ułatwić przeciwnikom drogi do zwycięstwa. Ze szczególnym zacięciem walczyli panowie, którzy próbowali rozmaitych sposobów, by przejąć punkty.

Misiek Koterski w rundzie Kto pierwszy, ten lepszy rozśmieszał Natalię Siwiec i utrudniał jej naciśnięcie przycisku, a w konkurencji Kronika niepodległa młodzi ojcowie celowo wprowadzali w błąd Joannę Moro, wcielającą się w prezenterkę telewizyjnej kroniki wydarzeń. Taktyka okazała się jednak zawodna, bo mimo przeszkód długo prowadziła drużyna Tomasza. Szczęście opuściło ją na chwilę w rundzie Urodziny, gdy prezent-bomba wybuchł w rękach Natalii, a dziewięć punktów trafiło na konto drużyny Antka.

Kocham Cię, Polsko! - kto wygrał odcinek?

Przed Finałem młodym mamom udało się na nowo uzyskać przewagę. Radość nie trwała jednak długo, bo panie źle oszacowały, jaki procent Polaków wierzy, że wiosna sprzyja zakochaniu. W tej decydującej rundzie, w której punkty przyznaje koło fortuny, trafniej typowali ojcowie i to im ostatecznie przypadło zwycięstwo.

Młodym tatom i ich kapitanowi - Antkowi Królikowskiemu - serdecznie gratulujemy!

Zobaczcie fragment programu:

I jego zapowiedź: 

Było równie dużo zabawy co w poprzednich odcinkach tej serii show?