Tomasz Karolak rozstał się z partnerką. Aktor pierwszy raz oficjalnie pokazał się ze swoją nową dziewczyną na warszawskiej premierze filmu "7 uczuć" w październiku. Magdalena Malicka, bo tak właściwie nazywa się aktualna partnerka Tomasza Karolaka, była kiedyś w związku z raperem Tede. Parę lat temu w mediach było zresztą głośno na temat niepochlebnych komentarzy kierowanych przez nią w stronę artysty po ich burzliwym rozstaniu.. Niewiele osób pamięta jednak, że Dziun próbowała też kiedyś swoich sił jako piosenkarka. W 2011 roku wydała nawet swoją jedyną jak na razie płytę pt. "A.M.B.A.".  Podstawowym zajęciem pochodzącej z Inowrocławia 39-latki jest modeling, którym zresztą zaczęła się zajmować już jako nastolatka. Magdalena Dziun wczoraj na Instagramie ogłosiła, że ona i Tomasz Karolak nie są już razem, a aktor... wciąż romansuje z Violą Kołakowską!

Tomasz Karolak i Magdalena Dziun rozstali się

Magdalena Dziun opublikowała na Instagramie post, w którym napisała, że rozstała się z Tomaszem Karolakiem. Modelka oznajmiła, że "piaskownicę opuściła 18 grudnia":

"Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę" - napisała modelka na Instagramie.

Tomasz Karolak nie chce komentować rozstania.