Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie? Tak sugerowała większość mediów pod koniec 2018 roku. A wszystko z powodu wpisu, jaki w social mediach zamieściła uchodząca za dziewczynę aktora Magda Malicka: Chcąc rozpocząć nowy rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - ogłosiła publicznie Malicka. Karolak milczał. Do teraz! Aktor zdradził w rozmowie z Super Expressem, co naprawdę łączy go z Violą Kołakowską, byłą partnerka i matką dwójki jego dzieci. Co powiedział? Sprawdź PONIŻEJ. 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska są razem?

Tomasz Karolak i Magda Malicka (dawniej Dziun) pojawili się pierwszy raz razem na premierze filmu Marka Koterskiego "7 uczuć". Pozowali wspólnie do zdjęć, okazując sobie dużo czułości. Przez dwa miesiące byli niemal nierozłączni i zdawało się, że są ze sobą szczęśliwi. Aż przyszedł smutny i gwałtowny koniec ich związku. Malicka zarzuciła Karolakowi, że wciąż spotyka się z byłą partnerką, Violą Kołakowską. Oliwy do ognia dodały zdjęcia, na których Karolak i Kołakowska z dziećmi robią zakupy w centrum handlowym. Karolak, zapytany przez Super Express o to, co łączy go z Kołakowską, odpowiedział:

- My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździliśmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy. Zrobiliśmy zakupy z dziećmi i przed świętami, i teraz – dodał.

A więc wciąż nie wiadomo, czy aktor znów jest w związku z matką swoich dzieci. Jedyne, co pewne, to to, że jego związek z Malicką definitywnie się zakończył.