Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zaręczyli się rok temu. Dopiero rok temu, choć plotki i spekulacje o ewentualnych zaręczynach pary krążyły po polskim show-biznesie już od kilku dobrych lat. W końcu Viola i Tomasz na przemian się schodzili i rozstawali. Tomasz Karolak poprosił w końcu Violę Kołakowską o rękę rok temu. Romantyczny gest z jego strony miał miejsce w jego teatrze IMKA. Karolak oświadczył się Kołakowskiej na scenie. Jak się jednak okazuje, stan romantycznego uniesienia między partnerami nie trwał długo. Związek Karolaka i Kołakowskiej już wcześniej przechodził wiele kryzysów i burz. Choć mają razem dwoje dzieci, to wielokrotnie zrywali, a potem się schodzili. Tym razem jednak wyglądało na to, że Karolak i Kołakowska rozstali się poważnie. Według informacji z dziennika, pojawił się między nimi ostry spór, a ślub został odwołany.

ZOBACZ: MAGDALENA CIELECKA o nowym partnerze: Jest dumny ze mnie, ale czasami się o mnie boi

Jak donosi dzisiejszy „Fakt”, podczas ostrej sprzeczki Karolaka i Kołakowskiej padły ostre słowa o rozstaniu. Dlaczego Tomasz Karolak zdecydował się na tak ostateczny krok?

"Tomek zarzucił Violi, że przestała zabiegać o jego względy. A on szczególnie teraz, gdy ledwo uszedł z życiem po zapaleniu wyrostka robaczkowego, potrzebuje ciepła i troski. Stwierdził, że skoro Viola się nie stara, to ich związek nie ma już sensu…" - podał dzisiejszy „Fakt”.

Aktor był podobno wciekły i wzburzony, bo jego partnerka przestała się nim ostatnio interesować. W końcu Karolak sam postanowił zerwać zaręczyny. Czy to oznacza definitywny koniec tego związku? Pamiętając poprzednie burzliwe rozstania i powroty pary, wcale byśmy tak nie wyrokowali…

CZYTAJ TEŻ: JOANNA KRUPA potwierdziła rozstanie ze swoim mężem Romainem Zago: Mój świat legł w gruzach...

Póki co para ponownie żyje oddzielnie. Viola Kołakowska zajmuje się ich wspólnymi  dziećmi – Leną i Leonem, a Tomasz Karolak na powrót prowadzi kawalerskie życie i pracuje w teatrze Imka. Myślicie, że kiedyś taki styl życia w końcu mu się jednak znudzi…?